Predávač hutníckeho materiálu

MPO - Metal, s.r.o.

Miesto práce
Žitná 19, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom mieste:

Sme spoločnosť, ktorá sa venuje predaju hutníckeho materiálu, spojovacieho materiálu, pletivových systémov a náradia. Práca na pozícií predavač hutníckeho materiálu pozostáva z predaja roxorov (betonárskej ocele), kari sieti, rúr, uzavretých profilov, nosníkov, plechov, pletív a roštov. Druhou úlohou tejto pozície je narezať materiál podľa požiadaviek zákazníka, nachystať plechy či pletivá.

Náplň tvojej práce:
- Komunikácia so zákazníkom o tovare a spôsobe úpravy tovaru (narezanie)
- Predaj roxorov, kari sieti, rúr, uzavretých profilov, nosníkov, plechov, pletív a roštov, a služieb zákazníkom, ktorí prídu na predajňu
- Vychystávanie objednávok
- Naskladnenie tovaru do regálov
- Práca s oceľou ručná aj mechanická

- Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, ktorá na trhu funguje od roku 2003
- Priestor pre využitie pracovných a komunikačných zručností
- Pravidelné vzdelávanie sa v oblasti tovarov a ich predaja
- Po uplynutí skúšobnej doby možnosť využitia zamestnaneckej zľavy
- Voľné víkendy a sviatky

Vopred ďakujeme za vaše životopisy, všetky starostlivo posúdime.
Oslovení budú iba vybratí uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Schopnosť rozhodovať sa
- Samostatnosť a zodpovednosť za svoje rozhodnutia
- Výhodou je znalosť tovarov, s ktorými naša spoločnosť obchoduje

Sme spoločnosť MPO - Metal, s.r.o., ktorá obchoduje s hutníckym materiálom, spojovacím materiálom, plastovými súčasťami a pracovným náradím.

Zameriavame sa na delenie oceľových profilov, strihanie a ohýbanie plechov, spracovanie betonárskej ocele, zámočnícku výrobu, ponúkame tiež možnosť dopravy a vykládky tovaru.

Venujeme sa výrobe oceľových konštrukcií, plotov, brán, oceľových častí nábytkov, bytových doplnkov a iných výrobkov.

Kombináciou bohatého sortimentu hutníckeho a spojovacieho materiálu, náradia, služieb zámočníckej výroby a dopravy vytvárame spoločnosť s komplexnou ponukou a kvalitným tovarom, ktorý je dopytovaný na trhu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4102914  Megjelentetés dátuma: 13.4.2022  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac