Technik správy bytových domov

MPM SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 612/18, Žilina
Termín nástupu
15.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
624

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie technickej správy budov
- obhliadky a hodnotenie technického stavu budov
- zabezpečenie opráv a údržby budov
- zabezpečenie cenových ponúk na opravy v budovách
- komunikácia s dodávateľmi prác, objednávanie a kontrola vykonaných prác
- účasť na schôdzach vlastníkov bytov a nebytových priestorov
- komunikácia so zástupcami vlastníkov
- účasť na obhliadkach poistných udalostí a súčinnosť pri ich vybavovaní
- identifikácia chýb a porúch v spravovaných objektoch
- evidencia hlásených porúch a sledovanie ich vybavenia
- správa archívu projektovej a technickej dokumentácie
- evidovanie konštrukčných prvkov a vypracovanie plánov opráv
- komunikácia s dispečerským strediskom spoločnosti
- administratíva technického úseku
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka

- zvýšenie mzdy po zaškolení a zaučení na pracovnú pozíciu
- v prípade spokojnosti možnosť predĺženia pracovnej zmluvy na dobu neurčitú

- Všeobecná znalosť moderných technológií budov ( kúrenie, rozvody, vzduchotechnika, stavebné súčasti budov)
- PC gramotnosť a kultivovaný písomný prejav nevyhnutný
Správca si vyhradzuje právo kontaktovať na pracovný pohovor iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- technická gramotnosť
- analyzovanie a riešenie problémov
- komunikácia
- tímová práca
- praktické myslenie
- spoľahlivosť

MPM SPRÁVCOVSKÁ SPOLOČNOSŤ, s.r.o. je správcom bytových a nebytových priestorov.
Úlohou správcu je vykonávať každodennú správu nehnuteľnosti, čo predstavuje širokú škálu požiadaviek a úloh. Úlohy správcu a jeho zodpovednosti môžu závisieť od rôznej úrovne služieb, ktoré si zákazník objedná, požaduje a očakáva na základe uzavretej zmluvy o výkone správy alebo mandátnej zmluvy.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3576228  Megjelentetés dátuma: 11.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 624