Zákaznícka linka UPC pre český trh (4h úväzok) - vhodné aj pre študentov

MPM Direct s.r.o.

Miesto práce
Volgogradská 13, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrá správa - rozširujeme tím operátorov pre UPC na český trh.

Telefonujeme a predávame. Práca ako každá iná.
Oveľa dôležitejšie je však to, že si u nás za 4 hodiny dokážete zarobiť toľko, ako mnoho ľudí za plný pracovný čas.

Ak máte chuť tvrdo pracovať 4 hodiny, 5x v týždni a zvyšný čas radšej venovať niečomu inému, možno hľadáme práve Vás.

Pokiaľ ste sa rozhodli stať sa členom nášho tímu, pošlite e-mail so životopisom a krátkym motivačným listom na adresu: [email protected]

- Flexibilný pracovný čas
- Zaškolenie,
- Príjemný kolektív,
- Motivujúce ohodnotenie.
- Po zaškolení ponúkame možnosť pracovať z domu

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
spoľahlivosť
komunikatívnosť
asertivita

UPC BROADBAND SLOVAKIA je dlhoročným partnerom MPM Direct, s.r.o. Sme súčasťou predajného tímu spoločnosti. Pôsobíme v oblasti služieb call centra. Aktivity spoločnosti sa sústreďujú predovšetkým v oblasti aktívneho telemarketingu, back office, zákazníckej starostlivosti a prieskumov trhu.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3204607  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600