Asistentka, recepčná

MPEA, a.s.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme akčnú a flexibilnú osobu, ktorá bude pravou rukou riaditeľa spoločnosti.
Reprezentatívnym vystupovaním a úsmevom vytvárať dobrý dojem o spoločnosti od prvého kontaktu s klientom.

- zabezpečenie príjemného a reprezentatívneho pracovného prostredia (zasadačky, kuchynky, recepcia, kancelárie), plynulý chod recepcie
- vedenie pokladne a zodpovednosť za zverenú hotovosť,
- príprava mzdových podkladov - dochádzka, komunikácia s účtovníkom
- uvádzanie návštev, starostlivosť o klientov
- príjem a vybavovanie telefonátov, e-mailov, rezervácie leteniek, hotelov
- evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty, notár, kuriér
- organizovanie stretnutí a rezervácie zasadačiek, timemanagement
- administratívny support, skenovanie, kopírovanie, formátovanie, archivácia
- objednávky kancelárskych potrieb, potravín a materiálu
- príprava zmlúv, tvorba databáz
- zabezpečenie činností súvisiacich s chodom kancelárie
- plnenie úloh podľa pokynov nadriadeného
- byť nápomocný kolegom
- nie je to typická práca od 9 do 5
- vedieť sa usmiať aj do telefónu

- ponúkame stabilnú a perspektívnu prácu
- prichádzanie do kontaktu so zaujímavými ľuďmi
- priateľská pracovná atmosféra a úzky pracovný kolektív
- dynamické pracovné prostredie v centre mesta
- samostatná a zodpovedná pozícia
- MultiSport karta, jazykové kurzy
- zázemie, vzdelávanie a osobný rozvoj
- teambuildingy
- možnosť kariérneho rastu, buď do oddelenia (marketing, analytika, obchod) alebo na výkonnú asistentku s rozhodovacími právomocami
- služobný telefón
- atraktívne platové ohodnotenie 1100 – 1350 eur, v závislosti od predchádzajúcich skúseností, preukázaných schopností a prínosu spoločnosti)

Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme a vážime si prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. V prípade záujmu, pošlite svoj životopis spolu s aktuálnou fotografiou. Motivačný list výhodou.
Pre veľký záujem kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Pri zasielaných dokumentoch prosíme uviesť súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Apple iOS - Pokročilý
Obchodná korešpondencia - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok

Počet rokov praxe

1

Okrem pozitívneho prístupu očakávame reprezentatívny vzhľad (pracujeme s nadštandardnou klientelou, čomu musí zodpovedať dress-code a celkový prejav

- samostatnosť (nerobiť len to, čo sa vyslovene povie)
- spoľahlivosť
- komunikačné schopnosti na vysokej úrovni
- príjemné a profesionálne vystupovanie
- organizačné schopnosti a proaktívny prístup na vysokej úrovni,
- pedantnosť, dôslednosť
- zmysel pre detail (zlepšovať a dokončovať veci)
- vedieť si určiť priority, skvelý time-management
- zdravý sedliacky rozum a úsudok
- flexibilita, ochota pracovať nadčas
- vysoké pracovné nasadenie
- odolnosť voči stresu,
- lojálnosť, diskrétnosť
- ochota učiť sa nové veci

www.stmartinpharmacia.sk

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3274269  Megjelentetés dátuma: 25.2.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac