Personalistka

MPconnect s.r.o.

Miesto práce
Bruty
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie personálnej agendy (nábor, inzercia, pohovory, PZ),
- administratíva: výstupné listy, zápočtové listy, PN, exekúcie, potvrdenia o
príjme,
- zadávanie nových zamestnancov do softvéru (PZ, Dohoda), vyplnenie všetkých údajov za personálnu oblasť
- zadávanie všetkých zmien týkajúcich sa osobných údajov a pracovnoprávnych vzťahov ( s vylúčením mzdových rolí)
- zadávanie skončení pracovnoprávnych vzťahov (PZ, Dohoda),
- zodpovednosť za správnosť evidovaných údajov
- vystavovanie rôznych potvrdení na základe požiadaviek zamestnancov
- vystavovanie a distribúcia potvrdení o zdaniteľnom príjme
- spracovávanie PN a ich doručovanie do SP, komunikácia so Sociálnou poisťovňou a zdravotnou poisťovňou
- spracovávanie a kontrola podkladov pre spracovávanie miezd
- zber a kontrola žiadostí na spracovanie ročného zúčtovania dane
- komunikácia s exekútormi
- spracovávanie reportov, štatistických výkazov na požiadanie klienta
- vykonávanie administratívnych prác podľa požiadaviek nadriadeného
- výplatné pásky – tlač, distribúcia
- zber podkladov k dani z príjmov – potvrdenia o návšteve školy, rodné listy, daňové vyhlásenia
- práca s dochádzkovým systémom,

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš CV na emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
KROS Olymp - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mzdové účtovníctvo

Počet rokov praxe

2

samostatnosť
ekonomická gramotnosť
ochota učiť sa nové veci
dobré komunikačné schopnosti

Spoločnosť sa zaoberá poľnohospodárstvom. Sme pestovateľmi paradajok a jahôd v skleníkovom hospodárstve v obci Bruty.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4102662  Megjelentetés dátuma: 14.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac