Pracovníčka v sklade - trvalý pracovný pomer, možnosť dlhodobej i krátkodobej brigády

MP-Sped s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Nástupný plat 530,00 EUR brutto + mesačné prémie v závislosti od dochádzky, výkonnosti, kvality práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s textilom - kontrola tovaru, množstva podľa dodacích listov, čipovanie tovaru bezpečnostnými čipmi, manipulácia s kartónmi a vešiakmi

* Nástupný plat 530,00 EUR brutto + dochádzkový bonus (50,00 EUR) + motivačná výkonnostná zložka platu (až do 220,00 EUR)- v závislosti od výkonnosti, aktivity, dochádzky a kvality práce
* Stravné lístky v hodnote 4,50 EUR
* Pitný režim (voda, káva, čaj)
* Možnosť nadčasov a ich preplatenie
* Jednozmenná prevádzka
* Pracovná doba od 05:00 - 13:30, 05:30 - 14:00, 06:00 - 14:30, resp. 06:30 - 15:00 hod. - na dohode
* stabilná práca

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní a pozvaní na osobné stretnutie.
Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

MP-Sped s.r.o. je česká spoločnosť, ktorá bola založená v roku 2005 a po celú dobu pôsobenia na trhu sa zaoberá poskytovaním logistických služieb v oblasti prepravy a skladovania tovaru.
ID: 2154227  Megjelentetés dátuma: 25.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 530,00 EUR brutto + mesačné prémie v závislosti od dochádzky, výkonnosti, kvality práce