Marketingový špecialista - správca eshopu MP KOVANIA

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď / dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 800 EUR/mesiac13. plat a iné odmeny po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozícii nadobudnete veľa skúseností z produktovej ako aj on line oblasti kde vám následne po zapracovaní poskytneme ďalšie možnosti osobnostného a karierného rozvoja v našej spoločnosti.

Vo vašej kompetencii budú nasledovné činnosti :

  • Správa a administrácia eshopu a PWA mobilnej aplikácie
pridávanie produktov a vypĺňanie produktových kariet na stránkach eshopu
zadávanie akciových cien, noviniek, výpredajov
umiestňovanie textového, obrazového a audiovizuálneho obsahu
nastavovanie cross sell a upsell
vedenie kompletnej evidencie eshopu
aktualizácia landing pages
tvorba SEO popisov, title tag, meta desrciption a meta keywords
  • Správa celofiremnej databázy produktov
  • Správa feedov pre VO zákazníkov a on line
  • Komunikačný prostredník medzi tvorcom eshopu a našou firmou
  • Udržiavanie trade plánu obchodných a komunikačných aktivít a propagácie
  • Spoluúčasť pri realizácii marketingových kampaní a súťaží
  • Spolupráca s agentúrou pri SEO, PPC
  • Spolupráca hlavne s obchodným, produktovým a zákazníckym oddelením

Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom a tvorivom kolektíve.
Príjemné pracovné prostredie.
Kreatívna práca na rozličných projektoch.
Hodnota stravných lístkov - dohoda.
Vstup do fitnes centra, MULTISPORT karta.
Miestnosť na odreagovanie so stolným futbalom, šípkami, TV a ďalšie.
Pitný režim, káva, čaj.
Bezplatné parkovanie.
Zľavy na náš sortiment.
Iné požiadavky - dohoda

Sme slovenská zodpovedná a stabilná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, ekonómia, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Google ads výhodou - Základy
Analytics výhodou - Základy
Ecomail, mailchimp, exponea výhodou - Základy
Money S5 - výhodou - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1 roky praxe a skúsenosť so správou databáz

Hľadáme veselého, tímového, lojálneho, precízneho kolegu / kolegyňu, ktorý sa vie zamerať aj na posledný detail a má obrovskú chuť sa ďalej vzdelávať.

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4099001  Megjelentetés dátuma: 9.6.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac