Import & Produkt manažér MP KOVANIA

MP KOVANIA s. r. o.

Miesto práce
Bojnická 10, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 500 EUR/mesiac13. plat a iné odmeny po dohode

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Import & Produkt manažér
Máš rád nové výzvy?
Zaujímaš sa o dizajnové a kvalitné výrobky?
Rád komunikuješ a vyjednávaš v Anglickom jazyku?
Rád cestuješ a spoznávaš nové krajiny?
Si detailista a precízny človek?
Hľadáme práve teba!
Staň sa dlhodobým, dôležitým pilierom nášho stabilného a pracovitého tímu.
Pomôž nám vyhľadávať nových dodávateľov a nové produkty,
dlhodobo vyjednávať najlepšie obchodné podmienky od dodávateľov z EU a Číny,
udržiavať vynikajúce partnerské vzťahy s dodávateľmi,
pripravovať a spracúvať podklady pre marketingové a obchodné oddelenia,
zúčastňovať sa školeniach organizovaných dodávateľmi,
zabezpečovať školenia a školiť kolegov na nové produkty,
riešiť objednávky a reklamácie.
zúčastňovať sa na medzinárodných výstavách v EU a v Číne.

Kandidátovi, ktorý nám pomôže napredovať a zrealizovať naše vízie ponúkame:
Stabilnú pracovnú pozíciu v profesionálnom kolektíve
Priamy nadriadený - majiteľ spoločnosti
Príjemné pracovné prostredie
Kreatívna práca na rozličných projektoch
Komunikácia s rôznymi zaujímavými tuzemskými, ale aj zahraničnými ľuďmi
Cestovanie po celej EÚ a Číne
Hodnota stravnych lístkov - dohoda
Vstup do fitnes centra,MULTISPORT karta
Miestnosť na odreagovanie so stolným futbalom,šípkami,TV a ďalšie
Pitný režim, káva, čaj
Bezplatné parkovanie
Zľavy na náš sortiment
Automobil - dohoda
Iné požiadavky - dohoda
Je to perfektná práca

Sme slovenská zodpovedná a stabilná rodinná firma, ktorá stavia nielen na spokojnosti zákazníkov, ale aj na spokojnosti všetkých zamestnancov.
Do nášho tímu hľadáme zodpovedného, pracovitého, lojálneho a príjemného kolegu/kolegyňu, ktorý hľadá zaujímavú a stabilnú prácu na dlhšie obdobie.
V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu:
[email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

S pozdravom
Martinka Peter a kolektív MP KOVANIA

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, dizajn, obchod,marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme veselého, tímového, tvorivého, lojálneho kolegu / kolegyňu s výbornými organizačnými a komunikačnými schopnosťami, ktorý má chuť cestovať po celej EÚ / Čína ( po skončení pandémie )
Kandidát by mal mať cit k dizajnu, cit k detailom, časovú flexibilitu, vysoké pracovné nasadenie.
Znalosť AJ je podmienkou.
Znalosť talianskeho, nemeckého alebo čínskeho je veľkou výhodou. Nie však podmienkou.

MP KOVANIA je stabilná slovenská spoločnosť s jasnou víziou ďalšieho rozvoja, ktorá bola založená v roku 2002 a ktorá pôsobí v oblasti predaja dverných kovaní a doplnkov na celom území Slovenskej republiky a od roku 2008 aj na území Českej republiky. Prevádzkuje veľkoobchodný a maloobchodný predaj so sieťou partnerov na celom území SR a ČR. Spoločnosť od svojho začiatku vsádza na vysokú kvalitu predávaných produktov a poskytovaných predajných aj popredajných služieb.
Viac na www.mp-kovania.sk

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Martinka
Tel.: 0905 202 742
E-mail: poslať životopis
ID: 3968285  Megjelentetés dátuma: 15.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac