Personalistka/ HR Asistentka

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
11.07.2022
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme komunikatívnu a dobre naladenú kolegyňu, ktorú zaujíma HR smer. Tvojou hlavnou náplňou práce bude nábor a vyhľadávanie nových zamestnancov.

Medzi Tvoje ostatné pracovné činnosti bude patriť:
- zastrešenie kompletného chodu náboru a vyhľadávania zamestnancov
- tvorba pracovných ponúk
- telefonická a e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie
- starostlivosť o zamestnancov
- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov
- rôzne administratívne úkony podľa požiadaviek
- vedenie evidencie uchádzačov
- práce administratívneho a organizačného charakteru
- vybavovanie požiadaviek personálu
- príprava a spracovávanie podkladov

Od Teba vyžadujeme:
- príjemné vystupovanie, dobré komunikačné zručnosti
- bezchybná znalosť slovenského jazyka slovom aj písmom
- zodpovedný prístup k práci
- znalosť nástrojov MS Office
- nevyžadujeme predošlú prax alebo skúsenosti, radi Ťa všetko naučíme, ak budeš mat chuť sa učiť

- istota práce s pravidelnou fixnou zložkou
- prax v odbore nie je podmienkou, nakoľko Vás radi zaškolíme
- možnosti cestovania po celom svete v rámci pobočiek
- firemný telefón
- práca v kancelárii od PO-PIA , víkendy/sviatky voľné

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

- dobré vyjadrovacie schopnosti
- dochvíľnosť
- slušné vystupovanie
- uživateľské znalosti PC
- cudzí jazyk výhodou - nie podmienkou

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 4364719  Megjelentetés dátuma: 24.6.2022  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac