Klientsky pracovník v úspešnej spoločnosti

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 3 000 EUR/mesiacVariabilná zložka: Bonusy: 50-300€ Prémie: 100-500€ motivačné súťaže o dovolenke, mobilné telefóny, a iné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čím se budete zaoberať?
- najskôr dôkladné zaškolenie so skúseným manažérom
- postupné začlenenie do chodu kancelárie
- riešenie obchodných prípadov pod dohľadom
- po zaškolení samostatná činnosť
- príprava na odbornejšiu pozíciu
- vyhodnocovanie diania na kapitálových trhoch
- profesionálne programy

- istota fixného platu + nadštandardné motivačné odmeny
- práca v klimatizovaných kanceláriách vo výškovom luxusnom Business centre s dostupným parkovaním
- firemný počítač a vlastný telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- možnosť kariérneho rastu, práca v priateľskom kolektíve
- práca je vykonávaná na dohodu o brigádnickej práci študenta alebo na živnosť

Čo Ťa u nás NEčaká!
- nudné celodenné školenia
- nebudeš hodený do vody a "ukazovať, čo dokážeš"
- možné cestovanie po príbuzných pobočkách v Európe

Informácie o výberovom konaní

Čo očakávame vo Vašom životopise?

• flexibilita a schopnosť sa rýchlo učiť novým veciam
• schopnosť tímovej práce, ochotu a dobré komunikačné zručnosti
• záujem o kapitálové a finančné trhy
• užívateľskú znalosť práce na PC
• aktívny záujem o profesný a budúci kariérný rast v rámci spoločnosti
• nástup možný IHNEĎ, prípadne dohodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Bankovníctvo/ Financie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 4238905  Megjelentetés dátuma: 14.1.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac