Špecialista zákazníckej podpory fix 1000€ + bonusy

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 3 000 EUR/mesiacodmeny, bonusy, prémie Bonusy a prémie Bonusy: 50-300€ Prémie: 100-500€ motivační soutěže o dovolené, mobilné telefony, a jiné

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov a kolegyňe do našej spoločnosti, pre ktorých komunikácia nie je žiadny problém.
Čím se budete zaoberať?
-najprv dôkladné školenie so skúseným kolegom
-postupné začlenenie do chodu kancelárie,
-riešenie obchodných prípadov pod dohľadom skúsenejších kolegov,
-po zaškolení samostatná činnost,
- komunikácia s klientmi ohľadne zaujímavých obchodných príležitostí,
- poskytovanie aktuálnych informácií našim klientom,
- absolvovanie pravidelných školení, ktoré sú hradené našou spoločnosťou a v rámci pracovného času,
- prvé kontakty s klientmi a budovanie vzťahov, partnerstiev na osobných stretnutiach
priamo v našej spoločnosti,
- analýzy problémov spoločnosti, existujúcich klientov a presadzovanie vlastných návrhov
a riešení
- -vyhodnocovanie diania na kapitálových trhoch,
- zriaďovanie obchodných účtov a vyhľadávanie investičných príležitostí

- stabilné zázemie s fixnou zložkou mzdy
- nadštandardné finančné ohodnotenie v podobe prémií a bonusov
- možnosti kariérneho rastu
- kompletné hradené školenie našou spoločnosťou a podpora
- mladý a dynamický kolektív
- teambuildingové akcie
- možnosť cestovanie po celom svete v rámci pobočiek
- pracovná doba od Po-Pi od 8:30 do 17:30 hod (piatky prac. doba skrátená len do 15:00)
- služobný telefón + počítač
- práca je vykonávaná na dohodu o brigádnickej práci študenta alebo na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dobré komunikačné vlastnosti
- chuť zlepšovať sa a učiť sa novým veciam
- proklientský prístup
- cieľavedomosť

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 3926672  Megjelentetés dátuma: 10.12.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac