Čašník/čka

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s. r. o.

Miesto práce
Donovaly
Termín nástupu
01.09.2020
Mzdové podmienky (brutto)
Od 850 EUR/mesiacplus odmeny a tringelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Šport Hotel*** na Donovaloch prijme do svojho mladého tímu kolegu, na pracovnú pozíciu Čašník/Čašníčka.
Náplň pracovnej pozície:
• komplexná starostlivosť o zákazníka podľa správnych gastronomických pravidiel
• poskytnutie servisu a poradenstva pri výbere jedál a nápojov
• prestieranie, dodržiavanie správnych zásad stolovania
• účtovanie a inkasovanie platieb

Ponúkame stabilnú prácu v priateľskom kolektíve a v príjemnom prostredí Nízkych Tatier. Ubytovanie a strava je zabezpečená priamo v areáli hotela a je hradená zamestnávateľom.
Zamestnancom ponúkame množstvo výhod a benefitov ako:
• zamestnanecká zľava poskytnutá na jedlá a nápoje
• bezplatný vstup do wellness
• pravidelné školenia, možnosti absolvovania barmanských, baristických a someliérskych kurzov plne hradené zamestnávateľom
• zľava na skipas v PARK SNOW Donovaly
• vianočné, sezónne a motivačné odmeny
• možnosti kariérneho rastu
• teambuildingové akcie 2x ročne

Informácie o výberovom konaní

Obsadzujeme:
• dve pracovné pozície na trvalý pracovný pomer
• jednu pracovnú pozíciu na dohodu, vhodnú ako brigáda-v tomto prípade je postačujúca chuť a ochota pracovať a všetko ostatné ťa radi naučíme.

Ak ťa ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis a my ťa budeme obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore gastronómie nie je podmienkou avšak prax v odbore vyžadujeme

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

gastronómie, hotelierstva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovedných a pracovitých kolegov, ktorí sú vždy dobre naladení a baví ich komunikácia s ľuďmi.

Šport Hotel*** Donovaly je hotel s rodinnou tradíciou a neformálnou priateľskou atmosférou. Najstarší hotel na Donovaloch poskytuje služby pre svojich hostí od roku 1938. Trojhviezdičkový hotel s kapacitu 99 pevných lôžok ponúka ubytovanie v krásnych izbách a nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Súčasťou hotela je zrenovovaný wellness so saunovým a bazénovým svetom, fitness a masážami. Aj vďaka priestrannému areálu s multifunkčným ihriskom ponúka plno možností pre aktívne trávenie voľného času. Horský hotel je ideálnym miestom na odpočinok pre každého, kto miluje nádhernú prírodu Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. #hotelsportdonovaly

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3467939  Megjelentetés dátuma: 27.8.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac