Можливість для людей з України

Kuchár v Šport Hotel*** Donovaly

MOUNTAIN GATE Suites & Spa, s. r. o.

Miesto práce
Donovaly
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď, prípadne dohodou
1 325 EUR/mesiacmzda plus príplatky za prácu nadčas a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Staň sa súčasťou tímu v Šport Hotel*** Donovaly. Hľadáme šikovného kolegu / kolegyňu na pozíciu Kuchár / Kuchárka, ktorý miluje gastronómiu a má chuť na sebe neustále pracovať. Tvojou úlohou bude príprava jedál slovenskej kuchyne, organizovanie práce pomocných síl v kuchyni, vedenie zodpovednosti za chod kuchyne, zodpovednosť za kvalitu podávaných jedál, príprava technologicky a vedomostne náročnejších jedál, zodpovednosť na skladové zásoby surovín.

Varíme tradičné slovenské jedlá s moderným nádychom. Pre hostí ponúkame raňajky a večere formou bohatých bufetových stolov alebo servírovaného menu, sezónne pripravované a´la carte a cateringy pre rôzne podujatia a firemné akcie.

Robíme najkrajšie a zároveň jedno z najnáročnejších povolaní na svete. Vytvárame prostredie pre ľudí, aby k nám prišli stráviť svoj voľný čas s rodinami či využili naše služby pri príležitosti firemných podujatí. Nie je to ľahká práca, ale robíme ju s láskou, ktorú od hostí dostávame za ich priazeň. My neplánujeme zatvárať prevádzku a ak miluješ prácu s ľuďmi a ovládaš svoje remeslo, tak máš u nás dvere otvorené. Nedovolíme, aby nás opäť zatvorili a aj keby áno, tak sa o Teba postaráme tak, ako sme sa postarali o našich skalných zamestnancov.

Radi Ťa privítame v našom tíme Šport Hotel*** Donovaly!

- práca v mladom priateľskom kolektíve v krásnych priestoroch Šport Hotel*** Donovaly
- získanie nových pracovných skúseností, možnosť profesionálneho a finančného rastu
- zázemie v stabilnej spoločnosti a istota zamestnania aj počas Covidu
- zabezpečené zamestnanecké ubytovanie a stravovanie zadarmo
- benefity vo forme využívania hotelového wellness, apiterapie, fitness, multifunkčného ihriska
- zľavy na masáže, zľavy na jedlá a nápoje v hotelovej reštaurácii

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálny prístup k práci a vysoké pracovné nasadenie
- komunikatívnosť a tímovosť
- výborné organizačné schopnosti a zodpovednosť
- zvládanie konfliktných a stresových situácií
- flexibilita

Šport Hotel*** Donovaly je hotel s rodinnou tradíciou a neformálnou priateľskou atmosférou. Najstarší hotel na Donovaloch poskytuje služby pre svojich hostí od roku 1938. Trojhviezdičkový hotel s kapacitu 99 pevných lôžok ponúka ubytovanie v krásnych izbách a nadštandardné služby a servis v nových priestoroch reštaurácie, lobby baru, kaviarne či zmodernizovaných kongresových priestoroch. Súčasťou hotela je zrenovovaný wellness so saunovým a bazénovým svetom, fitness a masážami. Aj vďaka priestrannému areálu s multifunkčným ihriskom ponúka plno možností pre aktívne trávenie voľného času. Horský hotel je ideálnym miestom na odpočinok pre každého, kto miluje nádhernú prírodu Veľkej Fatry a Nízkych Tatier. #hotelsportdonovaly

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3277681  Megjelentetés dátuma: 1.7.2023  Alapbér (bruttó): 1 325 EUR/mesiac