Administratívna pracovníčka

MOTOSHOP Žubor, s.r.o.

Miesto práce
Kostiviarska cesta 10, 974 01 Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacmožnosť rastu mzdy po zaškolení

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Štandardná pracovná doba:
Pondelok - Piatok: 8:30 - 17:00 (alebo dohoda)
- spracovanie došlých faktúr
- príprava faktúr na úhradu
- fakturácia, odosielanie faktúr odberateľom
- evidencia pokladne
- evidovanie, kontrola a kompletizácia podkladov pre účtovníctvo
- komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi ohľadom faktúr
- telefonický a písomný kontakt s odberateľmi, dodávateľmi, poisťovňami, bankami a právnikmi
- evidencia zmlúv a iných dokumentov spoločnosti
- administratívne a asistenčné úkony
- spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
- obsluha registračnej pokladne a platobného terminálu
- samostatné riešenie a vybavovanie rôznych úloh a požiadaviek vedenia spoločnosti
- príprava - spracovanie miezd pre zamestnancov / živnostníkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis prosíme zasielať mailom na [email protected]
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
cieľavedomosť
spoľahlivosť
empatia
komunikatívnosť
ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
sebaovládanie
asertivita

Kto sme?
MOTOSHOP ŽUBOR, s.r.o. je firma s 29.ročnou tradíciou, neustále expandujúca spoločnosť zaoberajúca sa predajom motocyklov, štvorkoliek, vodných, snežných skútrov od viacerých svetových výrobcov (HARLEY-DAVIDSON, BMW, KTM, BRP, TRIUMPH)pôsobiaca na slovenskom trhu. Servisom a odborným poradenstvom pomáha svojím zákazníkom kvalitne servisovať, diagnostikovať motocykle a iné stroje, všetko čo zákazníci potrebujú.
Zároveň umožňuje produktívnym, kreatívnym a etickým zamestnancom mať pocit bezpečia a istoty v pracovnom a osobnom živote a možnosť neobmedzeného kariérneho a osobnostného rastu v úspešnej spoločnosti.

Čo robíme ako firma?
- pomáhame našim zákazníkom správne sa rozhodnúť pri výbere motocykla, štvorkoliek, vodných, snežných skútrov a tiež príslušenstva
- zabezpečujeme kvalitný servis a diagnostiku strojov
- pravidelne utužujeme vzťahy v našom kolektíve formou firemných akcií
- podporujeme súťaže pre klientov, rôzne firemné akcie pre klientov ktoré podľa nás majú zmysel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2033678  Megjelentetés dátuma: 31.8.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac