Predaj

Predaj

Hlavná účtovníčka/Komplexná účtovníčka

Všetky pozície
Miesto práce
Tuhovská 5, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
od 1600 EUR brutto (finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zodpovednost za správne vedenie uctovnictva, kontrola
uctovnictva podla slovenskych uctovnych standardov
- zodpovednost za vcasne zauctovanie vsetkych uctovnych operacii
-zostavovanie a kontrola DPH priznania
-zostavenie rocnej uctovnej zavierky, priprava podkladov pre zostavenie priznania k dani z prijmu PO
- priprava vykazov a hlaseni (NBS, statistika)
-komunikacia s externymi subjektmi (danovy urad, externy auditor, danovy poradca)
- priprava podkladov pre oddelenie controllingu

- práca v medzinárodnej spoločnosti
- príspevok na DDS, životné poistenie
- možnosť profesijného rastu

Svoje životopisy s uvedenou pozíciou, o ktorú sa uchádzate spolu s motivačným listom prosím zasielajte na adresu: [email protected] do 13.07.2018.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

5

- skúsenosti v oblasti vedenia účtovníctva a daní je podmienkou
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
-znalosť MS Dynamics NAV, modul INCADEA výhodou
- tímový hráč, zodpovednosť, odolnosť voči stresu
- samostatnosť, logické a systematické myslenie
- organizačné schopnosti

Skupina Motor-Car so svojimi dcérskymi spoločnosťami na Slovensku, Čechách a Maďarsku zastupuje renomované značky automobilov Mercedes-Benz, Smart, Jeep, Kia, Alfa Romeo, MG, Fiat, Honda, Opel, Hyundai. Motor-Car je zároveň súčasťou medzinárodnej skupiny Hedin Mobility Group, ktorá v rámci európskeho automotive trhu zastáva významnú pozíciu.
V rámci podpory mobility sa na nás naši zákazníci môžu spoľahnúť v situáciách kedy potrebujú kúpiť, odpredať, opraviť, aj požičať vozidlo.
V rámci nášho najväčšieho autorizovaného servisného centra servisujeme nie len osobné vozidlá, ale aj nákladné vozidlá značky Mercedes-Benz, Mitsubishi, autobusy Setra aj špeciály UNIMOG a okrem ťahačov aj návesy a prívesy k nákladným motorových vozidlám.
Naša filozofia spočíva v poskytovaní kvalitných produktov v spojení s kvalitnými službami, pričom najväčší dôraz kladieme na spokojnosť našich zákazníkov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Paldanová
E-mail: poslať životopis

Benefity pre zamestnancov

Starostlivosť o zdravie zamestnancov

Multisport
karta

Príspevky na DDS a životné poistenie

Parkovanie pre zamestnancov v areáli

Zvýhodnená ponuka na produkty Motor-Car

Teambuildingy a zamestnanecké podujatia

Možnosť práce
z domu

Odmena pri pracovných výročiach

Notebook
a smartfón

Vzdelávanie
a rozvoj

Máte záujem o túto pracovnú pozíciu?

Poslať životopis Ďaľšie voľné pozície
ID: 2480212  Megjelentetés dátuma: 6.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1600 EUR brutto (finálna mzda je závislá od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)