Social media marketér/ka (junior/senior) - Banská Bystrica

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzda je od 1000 Eur brutto pre junior marketéra. Mzdové ohodnotenie závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš BB tím o social media marketéra!
Jedná sa o stálu prácu zameranú na online marketingové aktivity slovenskej športovej značky. Sme ochotní zaučiť junior marketéra, no nebránime sa ani nástupu ostrieľaného marketéra, kde samozrejme posúvame mzdovú úroveň na iný level.

Hľadáme kolegu, ktorý je doma v online marketingu. Podmienkou sú otvorená myseľ & dobré nápady & spoľahlivosť. Vyžadovaná je taktiež znalosť anglického jazyka na komunikatívnej/bežnej úrovni.

Pracovnou náplňou je zabezpečovanie marketingových aktivít v rámci predaja produktov, propagovania značky hlavne v prostredí sociálnych sietí, ako aj ďalších marketingových kanálov. Pôsobíme priamo v šiestich európskych krajinách a sme najrýchlejšie rastúcou firmou v segmente! Čiže nie je núdza o zaujímavé projekty, či realizácie bez hraníc :)

Náš ideálny kandidát vie pracovať okrem médií aj s grafickými programami (Ps, Ai), napíše zaujímavý sprievodný text, samozrejmosťou je spustenie reklamnej kampane, práca s influencermi, či analýza a report dát.

Práca nie je vhodná pre externú spoluprácu (je nutné byť priamo v BB) a svoje portfólio a CV je nutné zaslať mailom na: [email protected]

Výborné ohodnotenie s pravidelným rastom, možnosť extra odmien. Práca v super kolektíve (toto nie je len klišé :D) v kanceláriách s výhľadom na panorámu Banskej Bystrice. Kolektív je stálosťou skôr statický, práca dynamická. Pravidelné teambuildingy a mimočasové aktivity.

V prípade, že vás pracovná pozícia zaujala a máte znalosti a predchádzajúce skúsenosti s podobnou prácou a pracovnou náplňou, môžete zasielať CV a prípadne priložiť aj portfólio/projekty vašej predchadzajúcej činnosti. Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači postupujúci do druhého kola, a teda pozvaní na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• skúsenosť v oblasti online marketingu je PODMIENKOU
• správa sociálnych sietí – tvorba, zadávanie a správa postov, denná aktualizácia, online kampane