Skladník - na dobu určitú

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750,00 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu na pozíciu skladník.
Náplňou práce bude:
- manipulačné práce s tovarom na sklade,
- vychystávanie tovaru na základe objednávky zákazníka,
- balenie, príprava a kontrola tovaru na expedíciu,
- práca so skenerom,
- manipulácia s VZV a ručným paletovým vozíkom,
- účasť na inventúrach skladu.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z o ochrane osobných údajov.
Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Vaše osobné údaje budú uchované na obdobie 6 mesiacov po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť,
- fyzická zdatnosť,
- flexibilita,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť a presnosť,
- schopnosť pracovať v tíme,
- ovládanie PC na bežnej užívateľskej úrovni.

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3620447  Megjelentetés dátuma: 26.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 750,00 EUR