Pracovník/čka ekonomického oddelenia/ účtovník/čka

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Revúca
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pozíciu ekonóm/ účtovník hľadáme pracovníka na plný úväzok.
Náplň práce:
• Účtovanie rôznych typov dokladov (bankové výpisy, dodávateľské a odberateľské faktúry, interné doklady)
• Správa pohľadávok - komunikácia s obchodnými zástupcami a zákazníkmi, vymáhanie pohľadávok
• Spracovanie ekonomických tabuliek a prehľadov podľa aktuálnych potrieb
• Vyhodnocovanie nákladov podľa stredísk
• Účtovanie tovaru a súvisiace evidencie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo, Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

• komunikačné zručnosti a schopnosť spolupracovať v kolektíve
• flexibilita, samostatnosť, precíznosť, schopnosť učiť sa novým veciam
• znalosti a prax v oblasti podvojného účtovníctva
• ovládanie problematiky daní a DPH veľkou výhodou
• dodatočné jazykové znalosti výhodou

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3580566  Megjelentetés dátuma: 9.12.2019  Alapbér (bruttó): 950 EUR/mesiac