Obchodný zástupca športových rybárskych potrieb v Rakúsku

MOSS.SK, s.r.o.

Miesto práce
Rakúsko
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Úlohou obchodného zástupcu je navštevovanie maloobchodných predajní podľa prideleného regiónu. Daným predajniam predstavovať tovar a uzatvárať objednávky, ktoré sú následne posielané priamo z centrály spoločnosti.

Podmienkou je výborné ovládanie nemeckého jazyka ( ideálne materinský jazyk ), komunikácia v slovenskom jazyku na bežnej hovorovej úrovni a samozrejme obchodný talent. Nevyhnutné je, aby bol uchádzač aktívny rybár!

Uchádzača hľadáme v pohraničnej oblasti z týchto regiónov: Bratislava, Devínska Nová Ves, Komárno, Kúty, Lozorno, Senec, Stupava, Záhorská Ves.

Kompletná ponuka našej firmy dostupná na www.moss.sk

Zamestnanec má plnú podporu stabilnej firmy. Práca je časovo náročná, ale veľmi dobre ohodnotená.
Samozrejmosťou sú výhody pre rybára-zamestnanca, plynúce z danej práce.
K dispozícií je :
firemný automobil
notebook
mobilný telefón

Svoje životopisy zasielajte v štruktúrovanej forme spolu so súhlasom so spracovaním osobným údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Schopnosť pracovať samostatne, výborné vodičské zručnosti ( predpokladaný ročný nájazd 70000km ), práca s počítačom.

Sme najrýchlejšie rastúcou značkou v segmente rybárstva a hobby v strednej Európe. Vďaka svedomitej práci a neustálej snahe o inovácie sa nám rokmi podarilo rozvinúť na stabilnú nadnárodnú firmu. Tomu zodpovedá viac než 1900 rybárskych predajní, kde máme obchodné zastúpenie, a ďalšie stovky predajní a e-shopov, ktoré od nás dennodenne odoberajú tovar.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3266245  Megjelentetés dátuma: 14.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500€