Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Vodič - kuriér

MORZIS s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie vozidla - vnútroštátna a medzinárodná preprava, nakladanie a vykladanie tovaru podľa pokynov manažéra logistiky, vedenie evidencie prepráv.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

4

Výhodou základné technické znalosti nákladných vozidiel.

Spoločnosť Morzis s.r.o., pôsobí na logistickom trhu od roku 2010. Sme mladá ale stabilná spoločnosť so slovenským zastúpením. Poskytuje komplexné logistické služby ako sú skladovanie, balenie, vnútroštátna a medzinárodná preprava. Spolupracujeme s veľkými medzinárodnými logistickými spoločnosťami.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1261946  Megjelentetés dátuma: 14.8.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac