Dispečer servisu

MOREAU AGRI, spol. s r.o.

Miesto práce
Madunice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacodmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie servisných technikov v rámci SR
prijímanie objednávok na opravy a údržby od zákazníkov
rozdeľovanie práce servisných technikov
komunikácia s vedúcim servisu, technikmi a ekonomickým oddelením
sledovanie pohľadávok
evidencia rozdelenia opráv a následná kontrola protokolov
kompletná evidencia servisných úkonov, podklady pre fakturáciu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

servis poľnohospodárskej, stavebnej techniky

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Spoločnosť je súčasťou skupiny spoločností, ktoré sa zaoberajú dodávkami, servisom a nájmami strojov do oblasti poľnohospodárstva, stavebníctva, priemyslu, drevárstva, odpadového hospodárstva a komunálu. Jej pôsobnosť je celoslovenská. Zastupuje niekoľko výrobcov manipulačnej a stavebnej techniky. Najvýznamnejšie postavenie v jej ponuke má špecialista v oblasti manipulačnej techniky - značka MANITOU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966215  Megjelentetés dátuma: 10.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac