Obchodně-technický zástupce pro region Slovensko

MORAVIA ŘETĚZY a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 2 400 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MORAVIA ŘETĚZY a.s. je přední český výrobce řetězových a ozubených převodů.

Našim lidem umožňujeme uplatnění svých zkušeností a dovedností, získávání nových znalostí a možnost neustále posouvat sebe i firmu o kus dál.
Trvale investujeme také do technologického vybavení a stále se rozrůstáme.

Firma se nachází v Kroměříži, ve Zlínském kraji, v blízkosti dálnice D1

Aktuálně rozšiřujeme tým obchodního oddělení o nového kolegu ze Slovenska.
Možná čekáme právě na Vás!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za naplnění obchodního plánu v rámci svěřeného regionu (celé Slovensko)
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí a rozšiřování povědomí o značce
  • Udržování živého kontaktu a budování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky
  • Analýza prodejů a navrhování zlepšovacích opatření
  • Spolupráce s obchodní referentkou, reporting obchodnímu řediteli

Kandidát dle našich představ bude:

  • Mít VŠ/SŠ vzdělání - ideálně strojírenské zaměření nebo zahraniční obchod
  • Komunikovat slovensky na úrovni rodilého mluvčího
  • Obchodník hlavou i srdcem
  • Samostatnou a loajální osobností s pozitivním a proaktivním přístupem k zákazníkům
  • Sociálně inteligentní, dobrý vyjednavač, organizátor a reprezentant společnosti
  • Uživatelsky ovládat práci s PC (Word, Excel), ŘP sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme:

  • Zázemí dynamicky se rozvíjející české strojírenské firmy
  • Profesní seberealizaci, uplatnění vlastních nápadů, zkušeností a kontaktů
  • Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající významu pozice ve firmě
  • Variabilní složku ohodnocení bez stropu
  • Jistotu se smlouvou na dobu neurčitou
  • Podporu kolegů z ostatních oddělení
  • Zaškolovací program
  • Auto, notebook, tablet a telefon i k soukromému využití
  • Firemní akce
  • Práce formou homeoffice, 2x měsíčně den v sídle firmy
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud jste obchodník tělem i duší, dejte nám o sobě vědět! Těšíme se na Vás!

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
ID: 3628827  Megjelentetés dátuma: 25.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 - 2 400 EUR/mesiac1200 EUR/mesiac