Vodič / zásobovač / skladník

MONTY Pro, spol. s r.o.

Miesto práce
Pasienková 2D, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zásobovanie stavieb materiálom malým nákladným autom
- pomoc pri vykladan a nakladaní materiálu
- vedenie evidencie o prijatých finančných zálohách a ich vyúčtovanie
- príležitostná pomoc v sklade alebo na stavbe

Ak spĺňate podmienky na uvedenú pozíciu a náplň práce Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis na uvedený e-mail. Zároveň priložte aj referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov. V životopise prosím uveďte telefonický kontakt na Vás, ak budete zodpovedať našim požiadavkám, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Pozn: Ak Vás v čase platnosti výberového konania nebudeme kontaktovať, do užšieho výberu ste neboli vybratí. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, automechanik

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- dôslednosť, samostatnosť
- prax v oblasti vedenia nákladného vozidla
- základná znalosť PC
- flexibilita v pracovnom čase
- výhodou sú: znalosť stavebných materiálov, dobrá orientácia v Bratislave a okolí, znalosť ovládania
vysokozdvižných vozíkov, referencia na predošlých zamestnávateľov

Renomovaná stavebná spoločnosť v oblasti obnovy bytových domov s 20 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 498767  Megjelentetés dátuma: 27.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou