Asistentka riaditeľa stavebnej spoločnosti

MONTY Pro, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850Eur + 200Eur odmeny (plný úväzok)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- time manažment výkonného riaditeľa- týždenné plánovanie aktivít vrátane spätnej väzby
- príprava rozpočtov na 1 rok a päť rokov
- sledovanie a kontrola ukazovateľov výroby, záznamov, riešenie nezrovnalostí
- príprava podkladov, prezentácii, analýz
- administratívne práce, zápisy zo stretnutí
- vyhotovovania tabuliek, predlohy návrhov tlačív podľa potrieb
- dopĺňanie interného firemného portálu, tvorba a aktualizácia firemnej organizačnej dokumentácie podľa pokynov výkonného riaditeľa (Organizačný poriadok, interné smernice a iné dokumenty, procesy).
- organizácia školení podľa požiadaviek vedenia spoločnosti
- zabezpečenie občerstvenia, kancelárskych a pracovných potrieb pre zamestnancov podľa potreby

- pitný režim
- športové a kultúrne aktivity
- príspevok na stravu nad rámec zákona

Ak spĺňate podmienky na uvedenú pozíciu a náplň práce Vás zaujala, pošlite nám Váš životopis a motivačný list na uvedený e-mail. Zároveň priložte aj referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov. V životopise prosím uveďte telefonický kontakt na Vás, ak budete zodpovedať našim požiadavkám, radi Vás pozveme na osobný pohovor.
Pozn: ak Vás v čase platnosti výberového konania nebudeme kontaktovať, do užšieho výberu ste neboli vybratí. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Strojopis - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
AutoCAD - Základy
Microsoft Project - Základy
CENKROS - Základy
Microsoft SharePoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- zodpovednosť založená na kresťanských hodnotách
- výborné komunikačné schopnosti- empatia
- organizačné schopnosti
- technické myslenie
- MS Office na pokročilej úrovni
- tímový hráč
- koncepčné riešenia, návrhy, tvorivé myšlienky
- zodpovednosť
- dôslednosť, zmysel pre detail
výhodou, nie však podmienkou:
- skúsenosť s tvorbou a riadením manažérstva kvality
- min. SŠ vzdelanie s maturitou (stavebná priemyslovka )
- predchádzajúca skúsenosť v stavebnej spoločnosti, resp. znalosť rozpočtov
- základy AutoCAD (schopnosť porozumieť technickej dokumentácii)

Renomovaná stavebná spoločnosť v oblasti obnovy bytových domov s 20 ročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3701648  Megjelentetés dátuma: 8.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850Eur + 200Eur odmeny (plný úväzok)