Referent skladu / skladník

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
Dohodou
700 - 1 200 EUR/mesiaczákladný plat + odmeny podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme príjemného, šikovného kolegu do nášho Obchodného centra zaoberajúceho sa predajom materiálu pre vonkajšie a vnútorné inžinierske siete (inštalačný materiál na plyn, vodu, kanál a kúrenie).
Čo od Vás budeme očakávať:
- práca v sklade Obchodného centra našej spoločnosti;
- vykladanie a nakladanie kamiónov;
- výdaj, príjem, kontrola tovaru a jeho uskladnenie;
- práca s PC - skladové hospodárstvo v programe Tangram (príjem, výdaj a pod.);
- komunikácia so zákazníkmi, technické poradenstvo;

Odmeňujeme ochotu urobiť viac - nad rámec požadovaného a tiež zmysel pre tímovú spoluprácu a schopnosť podporiť svojim výkonom plnenie firemných cieľov.

Získajte výhody:
- výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie
- práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti, ktorá úspešne pôsobí na trhu už 27 rokov
- benefity a sociálny program
- jednozmenná prevádzka, víkendy a sviatky voľné;
- bonusy, odmeny a príspevky – napr. príspevok zamestnávateľa na stravné lístky v plnej výške, podrobnejšie info počas osobného pohovoru;
- adaptačný proces počas skúšobnej doby;

Na túto pozíciu hľadáme šikovného kandidáta/ kandidátku ochotného/ú realizovať sa v tejto oblasti, s chuťou podieľať sa na rozvoji firmy ako súčasť tímu.
Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom.
Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu a zúčastnia sa pohovoru.

UPOZORNENIE:
Zaslaním žiadosti záujemca o zamestnanie vyjadruje súhlas spoločnosti MONTRÚR s.r.o. Košice so spracovaním jeho osobných údajov pre účely výberového konania v zmysle Zák. č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Internet - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
- prax v oblasti (referent, skladnik), referencie z predchádzajúcich zamestnaní;
- orientácia na službu, pomoc zákazníkovi;
- motivácia a chuť pracovať;
- ochota a iniciatívnosť, schopnosť tímovej spolupráce;
- prax na VZV, resp. oprávnenie VZV výhodou;
- PC zručnosti pre vyššie uvedenú náplň práce;
- znalosť skladového hospodárstva, resp. práca v niektorom z informačných systémov pre sklad výhodou;
- prax vo vedení osobného motorového vozidla;

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4000020  Megjelentetés dátuma: 16.11.2020  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac