Obchodný manažér - predaj inštalačného materiálu

MONTRÚR s. r. o. Košice

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
650 € - 2.000 € (základný plat + odmena za výkony + provízie zo získaných obchodov)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte už niečo za sebou a hľadáte stabilnú obchodnú pozíciu? Ste odborník v oblasti predaja stavebného materiálu voda, plyn, kanál, kúrenie alebo v podobnej oblasti a máte ochotu prijať výzvu? Obsadzujeme pracovnú pozíciu vhodnú pre príjemného, šikovného a ambiciózneho obchodníka/obchodníčku do nášho Obchodného centra. Príležitosť je aj pre čerstvého absolventa VŠ alebo študenta externého štúdia VŠ II. stupňa.
Čo od Vás očakávame:
- produkciu obchodníka - objednávky, zmluvy, rámcove zmluvy
- vyhľadávanie nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- reprezentovanie spoločnosti, propagácia a vyhľadávanie príležitostí pre predaj výrobkov
- spolupráca pri príprave cenových ponúk, kontraktov, zmlúv
- technické poradenstvo pre zákazníkov ohľadne predávaných materiálov, resp. výrobkov.

Vyžadujeme a odmeňujeme ochotu, vysoké pracovné nasadenie a orientáciu na výkon. Na pozícii predpokladáme a podporujeme ambície osobnostného, kariérneho rastu a rastu odbornosti.

Získajte výhody:
- Miesto práce Košice, cestovanie na obchodné stretnutia Košický región predovšetkým;
- Výborný pracovný tím, kvalitné pracovné prostredie;
- Priama podpora pri zvyšovaní odbornosti a obchodných zručností (osvedčenia, semináre);
- Odmeny zo získaných obchodov - info na pohovore; Porovnáte si to s tým, čo máte teraz;
- Motivačný systém bonusov - napr. nástupný bonus a pod.;
- Adaptačný proces, kvalifikácia a postupné preberanie postu;
- Office a štandardné pracovné nástroje sú samozrejmosťou, služobné auto, PC, mobil;
- Práca v stabilnej a úspešnej firme, ktorá má dlhodobo významné postavenie v regióne a v oblasti stavebníctva - viac ako 25 rokov.

Na túto pozíciu hľadáme šikovného kandidáta na budúceho úspešného obchodníka/obchodníčku, ktorý/á sa vie prípadne preukázať svojimi výsledkami z minulosti, ochotného/ú realizovať sa v tejto oblasti, s chuťou tvrdo a cieľavedome pracovať, preto táto výzva nie je pre každého.

Ak Vás zaujala táto ponuka a máte vážny záujem byť zaradený/á do výberového konania, zašlite nám Vašu žiadosť spolu so životopisom a krátkym motivačným listom. Akceptujeme predovšetkým odpovede e-mailom. Odpovieme prednostne uchádzačom, ktorí postúpia do užšieho výberu a zúčastnia sa pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Preukázateľné referencie z minulých zamestnaní VÝHODOU;
- Príjemné a profesionálne vystupovanie voči klientom, aktívny prístup, empatia, flexibilita, kreativita, cieľavedomosť a zodpovednosť;
- Samostatnosť, obchodný talent, vysoká výkonnosť a priebojnosť;
- Schopnosť viesť samostatne obchodné jednania (veľmi dobré komunikačné a obchodné zručnosti)
- Znalosti v predmetnej oblasti sú výhodou;
- Skúsenosti, resp. prax v skladovom hospodárstve (Tangram) sú výhodou;
- Prax vo vedení osobného motorového vozidla podmienkou.

Spoločnosť MONTRÚR s.r.o. Košice je dlhé roky (od r. 1992) etablovaná v stavebnom a energetickom priemysle. Realizuje výstavbu, montáž a rekonštrukcie plynovodov, domových prípojok a rozvodov, výstavbu vodovodov, kanalizácií a horúcovodov, predaj materiálu na plyn, vodu, kanál a kúrenie. Ďalej ponúka servis nákladných vozidiel, prenájom strojov a mechanizmov, predaj náhradných dielov, pneumatík a príslušenstva.
Spoločnosť vlastní certifikáty EN ISO 9001:2015, EN ISO 14001:2015, EN ISO 45001:2018, STN EN ISO 3834-2
Ďalšie informácie získate na www.montrur.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3447339  Megjelentetés dátuma: 12.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 € - 2.000 € (základný plat + odmena za výkony + provízie zo získaných obchodov)