Predavač/ka

MONT OK GAZ s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
580 / 740 + odmeny a zamestnanecke benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníka, práca s pokladňou, dokladanie tovaru, starostlivosť o prevádzku / prípadne skrátený úväzok
Možnosť nástupu ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Hľadáme spoľahlivú pracovničku s príjemným vystupovaním .
PRAX S POKLADŇOU .

Obchodná spoločnosť zamerána na prevádzkovanie malobchodnej siete, v spolupraci COSTA Coffee a Hamsik winery
ID: 3388251  Megjelentetés dátuma: 15.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 580 / 740 + odmeny a zamestnanecke benefity