Manažér stavieb so zameraním na elektroinštalácie

MONT ELEKTRO a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat € 1 500,-- + odmeny, mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a koordinovanie činností na zverených stavbách prevažne v Banskej Bystrici a okolí
- Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu
- Realizácia stavebných prác v stanovených časových harmonogramoch, rozsahu a kvalite
- Zodpovednosť za včasné dodanie a objednanie materiálu
- Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
- Vedenie a organizovanie zverených zamestnancov, ktorí majú v náplni práce :
Príprava materiálu pred montážou
Sekacie práce, montáž káblov na omietku, pod omietku a ich uchytenie. Sadrovanie, lištovanie, ukladanie do žľabov.
Montáž žľabov a elektro systémov.
Kompletáž elektrických prístrojov
Osadenie a zapájanie rozvádzačov.
Montáž bleskozvodov na stavebné objekty.

Zamestnanie v silnej, stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu 26 rokov.
Pridelené služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook.

Ak Vás ponuka zaujala, prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické v odbore elektro silnoprúd

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Minimálna prax 5 rokov
- Platná vyhláška, par. 22
- Znalosť iných jazykov vítaná, nie je podmienkou
- Odborné a riadiace skúsenosti
- Predchdázajúca skúsenosť na obdobnej pozícii výhodou,
- Zodpovednosť

Spoločnosť je etablovaná na trhu 30 rokov.
Zabezpečuje dodávku a montáž elektroinštalačného zariadenia bez obmedzenia napätia vrátane bleskozvodov a výroby rozvádzačov, projektovú a stavebnú činnosť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3307796  Megjelentetés dátuma: 30.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat € 1 500,-- + odmeny, mzda závisí od skúseností a praxe uchádzača