Poradca/poradkyňa

Monika Trabalíková

Miesto práce
okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 3000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poskytovanie komplexných informácií o ponuke poistných produktov a finančných služieb spoločnosti.Následná príprava finančných návrhov v oblasti stavebného sporenia, stavebných úverov a medziúverov Wüstenrot stavebnej sporiteľne, a.s. a poistných produktov Wüstenrot poisťovne, a.s.
práca s pridelenými databázami existujúcich klientov.
práca na mandátnu zmluvu, DIČ, nie je potrebná živnosť.
aktívne sa zúčastňovať na vzdelávacích a tréningových programoch

Iné výhody:
Práca v renomovanej spoločnosti so stabilným postavením na poisťovacom trhu
príjemné pracovné prostredie, kancelária, telefón a PC k dispozícii
pružný pracovný čas
Bezplatný kvalitný systém zaškolenia a vzdelávania.
možnosť profesného a kariérneho rastu.
Pestrá práca v dynamickom a príjemnom kolektíve.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania: 15.11.2016

Prosíme o zaslanie štruktúrovaného životopisu na e-mail:[email protected].
Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybratí uchádzači budú telefonicky, resp. e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Zaslaním svojho životopisu nám dávate súhlas ku spracovaniu Vašich osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poisťovníctvo

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti v oblasti finančného sektora výhodou
• Orientácia na dosahovanie výsledkov a cieľa
• Komunikačné, organizačné a obchodné zručnosti
• Zodpovednosť, samostatnosť, kreativita, flexibilita
• Profesionálne vystupovanie a pozitívny postoj

Wüstenrot je tradičná silná a univerzálna finančná skupina pôsobiaca v západnej a strednej Európe.Wüstenrot stavebná sporiteľňa pôsobí na slovenskom trhu od roku 1993, je zameraná na poskytovanie stavebného sporenia a úverov pre fyzické a právnické osoby a taktiež úverov na obnovu a údržbu bytových domov určených pre družstvá a správcov bytových domov.Wüstenrot poisťovňa, a. s. disponuje kompletnou univerzálnou škálou poistných produktov životného a neživotného poistenia.
ID: 2323266  Megjelentetés dátuma: 19.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 500 - 3000 EUR/mesiac