Skladník

Mondi SCP, a.s.

Miesto práce
Tatranská cesta 3, Ružomberok, Okres Ružomberok
Termín nástupu
01.09.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 756,72 EUR + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Preberanie tovaru od prepravných spoločností a dodávateľov.
  • Kontrola dodávok voči dodaciemu listu, vizuálna kontrola prípadného poškodenia.
  • Podpora pri preclievaní dodávok z krajín mimo EU.
  • Podpora pri reklamačnom konaní.
  • Komunikácia s referentom nákupu.
  • Spolupráca s projektovými manažérmi, v prípade investičných dodávok.
  • Vykonávanie fyzických inventúr.
  • Fyzicky príjem/výdaj/naskladnenie materiálu a evidencia skladových pohybov v systéme SAP.
  • Vykládka/nakládka na vysokozdvižnom vozíku a mostovým žeriavom.

V zmysle pravidiel Mondi.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme Mondi SCP, a.s. Ružomberok, najväčším spracovateľom dreva a najväčším výrobcom buničiny a papiera na Slovensku. Denne dávame vysokú pridanú hodnotu našej domácej obnoviteľnej surovine – drevu.

V meste Ružomberok udržujeme silné korene papierenskej výroby už 143 rokov. Zamestnávame priamo približne 1400 zamestnancov a ďalších 5000 ľudí v dodávateľskom reťazci po celom Slovensku. Kvalitu toho, čo robíme, dokazujú ocenenia od najlepšieho zamestnávateľa, cez životné prostredie, bezpečnosť, efektivitu, či riadenie dodávateľského reťazca.

Práca v Mondi SCP je spojená s tými najmodernejšími technológiami. Každoročné investície prinášajú inovatívne technológie v praxi od energetickej efektívnosti cez nový regeneračný kotol, po modernizáciu celulózky a výstavbu najnovšieho stroja na kartónový papier s bielym povrchom, ktorý bude spracovávať recyklovaný papier. K tomu potrebujeme rovnako kvalitných ľudí. Spolupracujeme so školami od základného stupňa cez stredné odborné školy až po spoluprácu s technickými univerzitami a hľadáme novú generáciu celulózárov a papierárov pripravených na priemysel zajtrajška.

Ako významný zamestnávateľ a podnik v regióne Liptova silno podporujeme komunitný život cez náš rozsiahly program firemnej spoločenskej zodpovednosti. Dávame veľký dôraz na to, aby každý z našich kolegov mal priestor pre bezpečnú prácu, profesijný rast a našiel vo svojej práci svoje vnútorné naplnenie.

Máloktorá priemyselná firma na svete sa môže tešiť z takej dlhej tradície a zároveň vynikajúcej kondície, ktorá je základným predpokladom úspechu v budúcnosti, ako je Mondi SCP, a. s.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Podolcová
E-mail: poslať životopis
ID: 3444588  Megjelentetés dátuma: 10.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 756,72 EUR + bonusy