Čokoládový závod Figaro hľadá do svojich radov Výrobných operátorov!

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
4,55 EUR/hod.Od 4,55 € / hod + 10 % odmeny z hodinovej mzdy ku každej hodine v prípade vzorného dodržiavania pravidiel :) + zmenové príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád chuť čokolády a baví ťa práca na zmeny? Si manuálne zdatný a práca ti vonia obdobne ako čokoláda? V tom prípade si na správnom mieste. Hľadáme k nám človeka na pozíciu výrobného operátora ktorý sa chce niekam vypracovať a docieliť to že bude do práce chodit s radosťou a dobrým pocitom :). Podpora zo strany spoločnosti je zaručená.

Tvojou primárnou náplňou práce by bolo:

• kontrola čistoty pred začiatkom výroby a po jej ukončení
• zváženie, uzavretie a označenie zlomu
• vizuálna kontrola linky a nahlásenie nezhody predákovi zmeny
• Manipulácia s čokoladovými výrobkami
• navažovanie tovaru a ukladanie na palety
• príprava krabíc, bedničiek, potrieb na navažovanie, balenie, ukladanie a odvoz
• hĺbkové čistenie
• vykonanie čistenia pred nábehom a ukončením výroby
• absolvovanie školení

Pracuje sa v 2,3,4 zmennom režíme v 8 aj 12 hodinových zmenách podľa potreby. To znamená u nás sa nedočkáš stereotypu ale počas roka sa stretneš so všetkými zmenovými režímami.

• Pravidelené platové navýšenia na ročnej báze
• Osobné odmeny na mesačnej báze
• Deputát v hodnote 16,60 € na mesačnej báze
• Zlom (zvýhodnený nákup čokoládových výrobkov)
• Stravné v hodnote 3,83 €
• Periodické zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Relax centrum v priestoroch firmy
• Osobný a kariérny rast
• Príspevok pri svadbe a narodení dieťaťa
• Doplnkové dôchodkové sporenie od 2 - 4 %
• Životné poistenie
• Darčekové poukážky na mesačnej báze
• Odmeny pri pracovných jubileách
• Odmena pri životnom jubileu

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ochota pracovať na 2,3,4 zmeny (8 hod aj 12 hod) podmienka
Flexibilita
Zodpovednosť

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3400178  Megjelentetés dátuma: 26.6.2020  Alapbér (bruttó): 4,55 EUR/hod.