Údržbár - Elektrikár - Náborový bonus až 700 € !

Miesto práce
Račianska 44, Bratislava
Termín nástupu
Hneď
1 600 - 1 960 EUR/mesiac13 plat (100 % základnej mesačnej mzdy) a 14 plat (80 % základnej mesačnej mzdy) je rozložený do mesačných osobných odmien vo výške 15 % základnej mesačnej mzdy po splnení podmienok. Základná mzda môže byť vyššia, v závislosti od skúseností kandidáta. - Navýšenie základnej mzdy možné po skúšobnej dobe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si odborník v slabo/silno prúde a baví ťa práca s elektrikou? Zaujima ta automatizacia technologie , vieš nájsť každú chybu v stroji a bez vahania sa pustis do jeho opravy? V tom prípade si na správnom mieste.

Tvojou primárnou náplňou práce bude:
• Diadnostika poruch elektrickych strojov a zariadeni
• Evidencia preventivnej udrzby a poruch v systeme SAP
• Spolupraca s externymi firmami
• Odstraňovanie reviznych zavad , navrh a realizácia vylepšení, dodržiavanie
poriadku a čistoty na pracovisku (5S).
• Spolupraca pri elektro - automatizacnych projektoch a investicnych projektoch
• Praca s automatizacnymi riadiacimi systemami
• Spolupráca s ostatnymi oddeleniami pri uvadzani novych zariadeni do prevadzky

Pracuje sa v 4 zmennom režíme (12 hodinové zmeny - 2 dni ranná, 2 dni voľno, 2 dni nočná, 2 dni voľno) - stabilný zmenový režím počas celého roka

Pravidelné platové navýšenia na ročnej báze na základe vašej výkonnosti
Osobné odmeny vo výške 15 % na mesačnej báze
Doplnkové dôchodkové sporenie
Platené voľno (narodení dieťaťa, svadba atď.)
Príspevok pri práceneschopnosti
Elektronická stravovacia karta
Zadarmo nápoje a firemné produkty na pracovisku
Firemné produkty so zľavou (tzv. deputát a zlom) pre potešenie vašej rodiny a priateľov
Príspevok na voľnočasové aktivity (šport, relax, kultúra, cestovanie atď.) prostredníctvom poukážok
Multisport karta
Podniková posilňovňa
Príspevok pri svadbe, narodení dieťaťa a odchode do dôchodku
Životné poistenie
Poistenie pre prípad dlhodobej pracovnej neschopnosti a závažných ochorení
Odmeny pri pracovných jubileách
Firemné večierky a tímové podujatia
Medzinárodné prostredie a kariérny rast
Vzdelávacie a rozvojové príležitosti
Pravidelne skolenia zamerane na pracovny rozvoj

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Mondelez International, závod Figaro bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

vyhlaska § 23 bez obmedzenia napätia do výbušného prostredia (minimálne však § 22)
Skúsenosti s elektroúdržbou na výrobných zariadeniach (strojoch, robotoch alebo linkách) (podmienkou)
Chuť učiť sa nové veci
Zodpovednosť

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty, radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla, nápojov a sladkých čokoládových poroduktov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou vo výrobe čokoládových praliniek, bonbónov, a iných čokoládových produktov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Hricišin
E-mail: poslať životopis
ID: 3364786  Megjelentetés dátuma: 8.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac