Obchodný zástupca

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o pracovnom profile

  • Zaistenie plného Mondelez servisu vo zverenom regióne
  • Exekúcia podľa nastavených pravidiel a cieľov "Perfect store"
  • Implementácia promócií a letákových aktivít podľa cieľov a úloh nastavených od KAM - Key account manager
  • Zalistovanie, objednávky a vedenie skladových zásob na predajniach a pridelených veľkoobchodoch
  • Implementácia odsúhlasených obchodných podmienok na regáloch, druhotných vystaveniach a v pokladničnej zóne
  • Distribúcia a umiestnenie POP a POS materiálov s cieľom zaistiť tým správnu komunikáciu a viditeľnosť produktu
  • Vedenie Merchandisingu (zodpovednosť za rozpočet) a riadenie ľudí (vedenie)
  • Predaj, riadenie aktivít a zber dát cez interný systém (Jachym)
  • Reportovanie Area Sales Managerovi podľa potrieb spoločnosti Mondelez
  • Administratíva podľa pravidiel stanovených spoločnosťou Mondelez

We offer a highly competitive salary plus annual bonus payment based on your performance.
We also offer top attractive benefits, such as:

  • Yearly salary review based on performance
  • Supplementary pension fund
  • Flexible working hours
  • Extra holidays
  • Paid days off (childbirth, wedding, etc.)
  • Home office benefit policy
  • Sick leave allowance
  • Employee Assistance Program
  • Company notebook for private use
  • Company car for private use
  • Company cell phone for private use
  • Electronic meal voucher card
  • Free drinks and company products in the workplace
  • Company products with discount to please your family members and friends
  • Contribution to well-being (sports, relax, culture, travelling, etc.) via Cafeteria
  • Company gym
  • Contribution to wedding, childbirth and retirement
  • Life insurance with long terms sick leave and dread diseases insurance
  • Service awards
  • Company parties and team events
  • International environment and further career progression
  • Constant virtual and F2F learning opportunities

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

  • Minimálne stredoškolské vzdelanie, aspoň 2–3 roky skúseností na pozícii obchodného zástupcu v oblasti FMCG (rýchloobrátkový spotrebný tovar)
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti je výhodou
  • MS Office – Word a Excel (mierne pokročilá úroveň)
  • Vodičský preukaz skupiny B a minimálne 2 roky praxe v riadení motorového vozidla
  • Certifikát o absolvovaní epidemiologickej skúšky

Mondelēz International je jedna z najväčších svetových spoločností vyrábajúcich potraviny. Našim snom je vytvárať lahodné momenty radosti vo všetkom, čo robíme. Viac ako 100 000 zamestnancov pomáha realizovať tento sen vyrábaním a prezentovaním skvelého jedla a nápojov pre našich zákazníkov v približne 165 krajinách po celom svete.

Na Slovensku máme náš výrobný závod Figaro s dlhoročnou tradíciou a obchodnú jednotku, ktorá svojimi aktivitami upevňuje a rozširuje povedomie o nás a našich výrobkoch.
Mondelēz International holds the No. 1 position globally in Biscuits, Chocolate, Candy and Powdered Beverages.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

1

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Nachajova
E-mail: poslať životopis
ID: 4341046  Megjelentetés dátuma: 27.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac