Operátor výroby / pomocný robotník

MOLITAS spol. s r.o.

Miesto práce
Raková 271, okres Čadca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobnej prevádzke s výrobou molitanových dielov,
- kusová výroba s dôrazom na manuálnu zručnosť a dodržiavanie noriem kvality,
-schopnosť pracovať v stoji,
-práca v kolektíve so spoločne plnenými normami, ale individuálnou zodpovednosťou za kvalitu a množstvo vyrobených dielov.

- stabilná práca na pracovnú zmluvu s pravidelným príjmom a v príjemnom pracovnom prostredí,
- príspevok na stravovanie,
- koncoročné bonusy,
- príspevok na 3. pilier DDP - šetríme Vám na dôchodok.

Informácie o výberovom konaní

Do predmetu správy prosím napíšte názov pozície.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť MOLITAS s.r.o., U Golisa 271, 023 51 Raková, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania práce, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním a likvidáciou v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich v.u. požiadavky. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

samostatnosť
technická gramotnosť
manuálna zručnosť

Spoločnosť MOLITAS s.r.o patrí medzi významných výrobcov produktov z PUR pien najmä pre nábytkársky priemysel (sedacie súpravy, stoličky, matrace, atď.) v regióne strednej Európy. Okrem výroby nábytku spolupracujeme s partnermi aj v oblasti technických aplikácií, napr. balenie, tesnenia, automotive, zvukové izolácie a pod. Do skupiny MOLITAS s.r.o. patria výrobné závody v ČR: PURETA s.r.o. a MOLITAS TECHNOLOGY s.r.o., Skupina spolu zamestnáva cca 300 zamestnancov.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2818379  Megjelentetés dátuma: 19.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou