Personalista / HR podpora

Boxon Tech s. r. o.

Miesto práce
Vápenka, Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
200 - 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Tvorba a zverejnenie pracovných inzerátov na rôznych pracovných portáloch - profesia, linkedin, istp a podobne
- Prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov
- Aktívne vyhľadávanie vhodných kandidátov a prvotný kontakt s nimi
- Vedenie pracovných pohovorov s kandidátmi
- Zastrešenie pracovno-právnej dokumentácie spojenej so začiatkom, trvaním a ukončením pracovného pomeru zamestnancov
- Zabezpečenie úvodných informácií, dokumentov a školení pre nových
zamestnancov
- Spracovanie súvisiacej agendy

- Práca v stabilnej spoločnosti a v príjemnom kolektíve
- Pracovný čas je zhruba 10 hodín týždenne
- Práca z domu
- Pružný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

humanitné, ekonomické, právnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Praktické skúsenosti z oblasti personalistiky
- Proaktivita, zodpovednosť a samostatnosť
- Anglický jazyk výhodou
- Dobré komunikačné zručnosti
- Možnosť pracovať z domu

Sme švédska spoločnosť so závodmi v Škandinávii, strednej Európe a na Slovensku v Bratislave. Špecializujeme sa na vstrekovanie plastov a zameriavame sa na udržateľné dopravné obaly. Medzi našich zákazníkov patria poprední svetoví výrobcovia áut.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4017239  Megjelentetés dátuma: 7.1.2021  Alapbér (bruttó): 200 EUR/mesiac