Stavebný technik

MODERNÝ BYT s. r. o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 500 EUR/mesiac850 € +príplatky v závislostí od výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava podkladov pre rekonštrukčné práce,príprava rozpočtov,technické posúdenie realizácie rekonštrukčných prác pri rekonštrukcii bytov, logistika tovaru,
riadiť a koordinovať činnosť realizácií, riadenie a organizácia na realizácií od začiatku po odovzdanie diela, komunikácia so zákazníkmi, riadenie a koordinácia dodávok materiálu na zákazku, kontrola kvality realizovanej práce, vstupná a výstupná kontrola, operatívne riešenie reklamácií, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov,

Možnosť pracovať vo veľmi dobrom kolektíve , stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
AutoCAD - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

samostatnosť, technická zručnosť, komunikatívnosť, časová flexibilita, znalosť problematiky v stavebníctve, schopnosť riešiť problémy, schopnosť viesť tím, kreativita, pracovitosť,

Naša spoločnosť sa zaoberá stavebno - obchodnou činnosťou

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3820491  Megjelentetés dátuma: 29.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 500 EUR/mesiac850 € +príplatky v závislostí od výkonu