Produktový manažér/ka

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
mobilNET s.r.o., Rimavská Sobota-Sobôtka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 - 2 800 EUR/mesiacMzda sa zvyšuje v priebehu výkonu funkcie, v závislosti od pracovných výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUDEŠ:
• poznať celý náš sortiment
• mať pod palcom merchandising
• spúšťať a určovať predaj produktov
• nastavovať ceny
• spolupracovať s obchodnými zástupcami
• sledovať a analyzovať trh a trhové podmienky
• analyzovať a vyhodnocovať predaj produktov
• spolupracovať s dodávateľmi a odberateľmi
• zodpovedať za chod oddelenia a vedenie agendy

HĽADÁME ČLOVEKA, KTORÝ JE:
• etický
• flexibilný a nápaditý
• komunikatívny a oduševnený
• samostatný a autentický

NECHÝBA MU:
• zdravé sebavedomie a dravosť
• pokora a empatia
• dochvíľnosť a sebareflexia

MÁ SKÚSENOSTI:
• v oblasti predaja a nákupu alebo ako produktový manažér (napríklad aj v oblasti mobilného príslušenstva)
• so starostlivosťou o produktové portfólio
• s organizáciou a vedením menšieho tímu ľudí/kolegov
• s cenotvorbou a určovaním plánogramu

• práca v kolektíve, ktorý je živým organizmom / všetko so všetkým súvisí, spolu tvoríme a plánujeme
• zázemie a pocit vzájomnej spolupatričnosti / podporujeme sa navzájom
• kariérny rast a osobnostný rozvoj / neustále napredujeme
• transparentné platové ohodnotenie
• voľnosť a dôvera / vážime si názory našich kolegov
• zamestnanecké zľavy na náš sortiment a služby
• firemné teambuildingy

Uprednostníme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti a motiváciu pracovať v prostredí našej firmy. Funkcia nie je limitovaná regiónom, sme otvorení všetkému, čo má zmysel a potenciál. V prípade záujmu nám pošlite životopis so sprievodným listom na [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, obchodná administratíva, marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

nákupca, predajca, produktový manažér

Počet rokov praxe

2

• tímový duch, súdržnosť
• analytické myslenie
• vedieť predvídať a odhadnúť situáciu
• byť flexibilný, zodpovedný a dôsledný
• schopnosť pracovať s dátami, vedieť ich vyhodnotiť
• vysoká miera samostatnosti
• odolnosť voči stresu
• schopnosť obhájiť a prezentovať svoje názory

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy a siete predajní, kde distribuujeme naše produkty v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4168423  Megjelentetés dátuma: 24.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 700 EUR/mesiac