Obchodný riaditeľ

mobilNET s.r.o.

Miesto práce
Sobôtka 5116/3, Rimavská Sobota-Sobôtka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou /ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiacpodiel zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné manažovanie stredného obchodného manažmentu zahŕňajúce:
plánovanie, koordináciu a kontrolu aktivít stredného obchodného manažmentu

Príjemné pracovné prostredie
Možnosť nastavenia pracovnej doby podľa dohody
Práca v mladom kolektíve
Služobné auto (aj na súkromné účely)
Služobný mobil + notebook
Firemné teambuildingy
Osobnostný rast

Vyžaduje sa aj fyzická prítomnosť v sídle firmy podľa dohody, minimálne však 2 krát týždenne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Manažment, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
motivovanie ľudí
organizovanie a plánovanie práce
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
vedenie ľudí

Spoločnosť mobilNET s.r.o. je veľkoobchodná a v súčasnej dobe aj výrobná spoločnosť pôsobiaca na trhu mobilnej komunikácie od roku 2000, od ktorej doby sa vyprofilovala na jednu z najväčších distribučných spoločností na Slovensku v oblasti príslušenstva na mobilné telefóny. Naše výrobky sú označené ochrannou známkou, distribuované na domáci aj zahraničný trh. Zahraničných obchodných partnerov máme v Českej republike a Maďarsku. Spolupracujeme so zástupcami najväčších mobilných operátorov ako O2 a YETTEL. Našim stálym partnerom sú aj elektrodomy NAY, Planeo, EW, ktoré náš tovar distribuujú v rámci územia Slovenska, Maďarska a Česka. Za rovnako dôležitú a zásadnú považujeme spoluprácu s nezávislými predajcami, ktorí takisto prispievajú k dobrému menu našej firmy a našich produktov. V súčasnosti ponúkame našim zákazníkom viac ako 3000 druhov tovaru. Výber sa viaže na potreby našich zákazníkov, trhový potenciál a kvalitu produktov. Pozornosť venujeme aj ekologickým témam, na základe čoho sme siahli aj po udržateľných materiáloch a v rámci možností eliminovali odpad.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3962763  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac