Predajca značkovej predajne Slovak Telekom a.s. v Pezinku

Mobile Trade s.r.o.

Miesto práce
Pezinok
Termín nástupu
ihneď
od 576 Eur mesačne. Súčasťou odmeňovania na tejto pozícii je variabilná zložka mzdy, ktorá môže byť priznaná na základe rozhodnutia zamestnávateľa, vzhľadom na dosiahnutý výkon až do výšky 200% hodnoty základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme do značkového Telekom centra v Pezinku, tzn. pre partnera Slovak Telekomu. Spoločnosť si vyhradzuje právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov do ďalšieho kola výberu, t.j. k osobným pohovorom.

Úspešný kandidát/ka bude realizovať predaj služieb a produktov, tvoriť návrhy riešení pre bytových zákazníkov podľa ich potrieb, poskytovať konzultácie a informácie pre zákazníkov v predajnom mieste spoločnosti Telekom centre.

Konkrétne budete zodpovedať za:

- analyzovanie potrieb zákazníkov,

- predaj produktov a služieb T-Mobile, T-Com,

- plnenie predajného plánu,

- riešenie reklamácií a sťažností.

- komplexné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia
- motivačné finančné ohodnotenie
- práca v stabilnej spoločnosti
- kariérny rast

Spoločnosť si vyhradzuje právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov do ďalšieho kola výberu, t.j. k osobným pohovorom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

telekomunikácie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

- pri prijatí do pracovného pomeru, zamestnávateľ vyžaduje predloženie výpisu z registra trestov
- schopnosť rýchlo sa učiť a neustále vzdelávať v danej oblasti
- technická zručnosť a záujem o mobilné technológie
- prax v predaji vítaná
- záujem zdokonaľovať sa v oblasti predaja
- komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovedný prístup k práci
- prezentačné zručnosti

Spoločnosť prevádzkuje maloobchodné predajne zamerané na predaj pevných a mobilných služieb spoločnosti Slovak Telekom a.s.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3443252  Megjelentetés dátuma: 9.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 576 Eur mesačne. Súčasťou odmeňovania na tejto pozícii je variabilná zložka mzdy, ktorá môže byť priznaná na základe rozhodnutia zamestnávateľa, vzhľadom na dosiahnutý výkon až do výšky 200% hodnoty základnej mzdy