Regionálny manažér pre východné Slovensko

mobil online, s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1350 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za dosahovanie predajných výsledkov, cieľov vo zverených prevádzkach v regióne
• Nábor, tréning, mentoring, koučovanie, poskytovanie spätnej väzby a sledovanie výsledkov prideleného tímu predajcov
• Motivácia podriadených, osobnostný a profesný rozvoj ľudí v tíme
• Riadenie činnosti predajcov a ich pravidelná kontrola na jednotlivých prevádzkach
• Samostatné hodnotenie a riešenie vzniknutých štandardných a neštandardných situácií
• Pravidelný reporting svojmu nadriadenému

• Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti
• Prostredie s firemnou kultúrou založenou na otvorenosti, tímovej spolupráci a neformálnych vzťahoch
• Motivujúci systém finančného hodnotenia
• Ďalšie benefity: mobilný telefón; notebook; služobný automobil; spoločenské akcie; školenia

Ak Vás naša ponuka zaujala, zasielajte nám svoje životopisy s aktuálnou fotografiou a motivačné listy prostredníctvom e-mailu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Prax v obchode 1-2 roky podmienkou
• Schopnosť a chuť učiť sa novým veciam
• Skúsenosti s vedením tímu
• Schopnosť byť lídrom, preukazovať energiu pre vedenie tímu predajcov
• Schopnosť ísť príkladom
• Orientácia na plnenie cieľov motivovaním tímu
• Veľmi dobré komunikačné a organizačné schopnosti
• Vyzretá osobnosť so všeobecným prehľadom, odolný voči stresu
• VP sk. B, aktívny vodič

Sme najväčší špecializovaný predajca mobilných telefónov a príslušenstva, ktorý pravidelne vyhráva ceny za najrýchlejší rast, kvalitu poskytovaných služieb, krásne pracovné priestory a ekologické smerovanie. Sídlime v budove historickej Smaltovne v srdci Lučenca, hneď vedľa reštaurácie Tančiareň a pivovar Franz. Viac sa o nás dozvieš na našich sociálnych sieťach alebo na www.mobilonline.sk.

Úzko spolupracujeme s TOP značkami a distribútormi, medzi ktorými nechýba Samsung, Xiaomi, Motorola, Huawei, Apple, Guess, Karl Lagerfeld, iRobot a mnohé ďalšie. Veľké úsilie venujeme znižovaniu dopadov ekonomickej činnosti na životné prostredie, jeho podpore a vzdelávaniu zákazníkov v environmentálnych otázkach, preto je značná časť kampaní orientovaná práve na tieto témy.

Ak si podobne naladený/á a chcel/a by si sa svojimi schopnosťami a nápadmi blysnúť v inovatívnej a rýchlo rastúcej spoločnosti, teraz je tvoja šanca.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3571995  Megjelentetés dátuma: 7.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1350 €