Návrhár a predajca kuchýň Möbelix Bratislava Bory Mall

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislava IV, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 2 000 EUR/mesiacnástupna mzda po dobu zaškolenia do 31.12.2021 úväzok 35 hod/týždenne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si kreatívny/a, empatický/a a súčasne obchodník telom aj dušou? Pre novú pobočku v Bratislave hľadáme návrhára a predajcu kuchýň. Spoločne so zákazníkom budeš hľadať ideálne technické a kreatívne riešenie jeho vysnívanej kuchyne. Z každej realizovanej zákazky budeš mať nielen dobrý pocit, ale aj províziu.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

• Navrhovať a predávať kuchyne so všetkým, čo k nim patrí.
• Zastrešovať zakázky od plánovania až po realizáciu.
• Dennodenne využiješ Tvoje skvelé predajné schopnosti.
• Budeš pracovať s grafickým programom CARAT.
• Vytvárať 3D vizualizácie.

ČO MÔŽEŠ OČAKÁVAŤ TY OD NÁS?

• Istú prácu vo firme, ktorá je súčasťou medzinárodného koncernu. Stojíme na pevných základoch
• Na úvod ťa čaká intenzívne zaškolenie pre naše systémy i predajne v praxi
• Budeš v plnej starostlivosti skúsených kolegov na najbližších pobočkách.
• Po celú dobu zaškolenia ti samozrejme preplatíme diéty a cestovné náklady. Ubytovanie v hoteli hradíme tiež my
• Províziu z každej predanej kuchyne. Počas zaškolenia ti budeme províziu z predaja garantovať, potom bude zárobok priamo úmerný tvojej šikovnosti.
• Smeny si naplánuješ po dohode s Tvojím vedúcim a kolegami
• Vďaka produktovým školeniam priamo u dodávateľov sa budeš neustále profesne zdokonaľovať
• Medzi kolegami panuje fajn atmosféra, žiadna rivalita

Požiadavky na zamestnanca

ČO BY TI NEMALO CHÝBAŤ?

• Priestorová predstavivosť
• Vkus a cit pre detail.
• Empatia a trpezlivosť – je potrebné so zákazníkom nájsť spoločnú reč a zároveň byť pripravený na to, že Tvoj a zákazníkov vkus sa môže dosť líšiť.
• Vyhľadávaš kontakt s ľuďmi a robí Ti radosť osloviť zákazníkov.
• Predaj máš v krvi.
• Si zodpovedný/á – zákazku budeš zastrešovať od plánovania až po realizáciu.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jakub Horák
E-mail: poslať životopis
ID: 4074574  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac