Pokladník/čka - brigáda Möbelix Bratislava

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto ovplyvní, či zákazník odíde z obchodu s dobrým pocitom? Pokladničné. Pri pokladni totiž nákup končí. A poznáte to, koniec dobrý, všetko dobré. Hľadáš privýrobok a práca pokladničné Ťa láka? Máme niečo pre Teba:

PREČO ŤA PRÁCA NA POKLADNI BUDE BAVIŤ?

• Nie je to len o markovaní tovaru, budeš ho tiež dopĺňať do regálov.
• Tak lepšie spoznáš sortiment, čo Ti v práci len pomôže.
• Nemusíš mať prax na pokladni, všetko Ťa naučíme.

ČO ZA TO?
• Pauzu si môžeš urobiť podľa potreby, záskok je samozrejmosťou.
• Kolegovia sú fajn a ústretoví.
• Zmeny si dohodneš s vedúcim. Otvorené máme 7 dní v týždni od 10.00 do 20.00.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

AKO SI ŤA PREDSTAVUJEME?

• Nechýba Ti bystrosť a si pozorný/á - chybám je lepšie predchádzať.
• Počítač Ti nie je úplne cudzí a rád/a sa učíš.
• Vyžaruje z Teba ústretovosť, si priateľská/ý.
• Dokážeš si udržať nadhľad, nie každý zákazník úsmev opätuje.
• Zmysel pre humor určite zúročíš.

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Albert
E-mail: poslať životopis
ID: 3671100  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.