Montér nábytku a kuchýň Möbelix Nitra

XLSK nábytok, s.r.o

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
865 € - 1400€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • rozvoz tovaru ku zakaníkom
  • nákladka a výkladka tovaru
  • montáž nábytku

ČO TI ZA TO PONÚKAME?
• Zaručenú prácu a pekný zárobok.
• Dobrú partu - sme k sebe féroví.
• Pokiaľ nemáš oprávnenie na vozík, školenie zaistíme a zaplatíme my.
• Šéf stojí za nami, a jeho slovo platí.
• Príspevok na údržbu pracovného oblečenia.
• Jubilejné odmeny.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Orientácia na zákazníka
* Precíznosť, dôslednosť, samostatnosť
* Profesionálny prístup, flexibilita, nasadenie a pracovitosť
* Vodičský preukaz sk. „B“ a prax v riadení

KTO SME?

Sme sieť predajní nábytku a bytových doplnkov. Patríme k rakúskemu koncernu XXXLutz a v súčasnej dobe rastieme najrýchlejšie zo všetkých obchodných sietí v Európe. V Čechách a na Slovensku nás nájdete 34x, od Karlových Varov až po Košice. A stále sa rozrastáme.

Spolu vytvárame domov našim zákazníkom. Zákazníci sa k nám vracajú nielen pre produkt, ale aj pre úsmev a pohodovú atmosféru. Perfektný servis a inovatívne technológie sú pre nás samozrejmosťou. Möbelix ide s dobou.

Človek musí byť v práci rád. A k tomu potrebuje v prvom rade fajn kolektív a pocit, že to, čo robí, má zmysel. Preto sa k sebe správame férovo, máme víziu aj jasný cieľ. Každý z našich zamestnancov má možnosť sa rozvíjať, vzdelávať sa a posúvať tak nielen seba samého, ale celú našu firmu zase o kus ďalej.

Möbelix - obchodník s nábytkom a bytovými doplnkami, viac na http://www.mobelix.sk/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ladislav Baranovič
E-mail: poslať životopis
ID: 3669738  Megjelentetés dátuma: 21.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 865 € - 1400€