Skladník/expedient v internetovom obchode s nábytkom

MOB Interier s.r.o.

Miesto práce
Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
800 - 900 EUR/mesiac580 EUR fix brutto + odmeny do 320 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý deň,

keďže práce máme stále viac, potrebujeme to tímu posily.

Vašou náplňou práce by bolo:
- vykladanie a nakladanie vozidiel (ručne, s rudlíkom, paletovým vozíkom prípadne s pomocou VZV)
- naskladňovanie a vyskladňovanie tovaru
- práca v sklade a manipulácia s tovarom
- evidencia tovaru
- pracujeme na ranné a poobedné zmeny

- výhodné platobné podmienky
- mladý kolektív, v ktorom nikdy nie je nuda
- zamestnanecké zľavy na nákup nábytku
- práca v modernom rastúcom odvetví, ktoré má budúcnosť

Informácie o výberovom konaní

Upresnenie ku mzde:
Výska odmeny závisí hlavne od poctivej dochádzky a kvality odvedenej práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- skúsenosť s prácou v sklade veľkou výhodou
- preukaz VZV výhodou
- zodpovednosť, precíznosť, dôslednosť
- chuť pracovať
- práca je vhodnejšia pre mužov vzhľadom na bremená

Naša spoločnosť prevádzkuje najväčší e-shop s nábytkom a bytovými doplnkami na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme už od roku 2007. Aktuálne prevádzkujeme e-shopy v 5 krajinách Európskej únie. Radi príjmeme medzi seba nových kolegov, ktorí sa budú spolu s nami podieľať na úspešnom fungovaní toho, čo tvoríme. Viac informácií o nás nájdete na www.novynabytok.sk, hezkynabytek.cz, zondo.hu, zondo.ro a zondo.hr.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3977500  Megjelentetés dátuma: 17.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac