Pracovník v administratíve

MNT-invest s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
1.4.2021
700 EUR/mesiacOdmeny po ukončení projektu, výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Evidovanie prijatej a odoslanej korešpondencie
Príjimanie a evidovanie elektronickej pošty a telefonických hovorov.
Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, fax, kopírka).
Spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov.
Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi.
Zodpovednosť za zverenú hotovosť, vklady a výbery finančných prostriedkov z bánk.
Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
Marketingové činnosti

Služobný telefón, auto

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Micorsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa architektonicky-inžinierskou činnosťou.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4037656  Megjelentetés dátuma: 23.2.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac