Technický manažér

Mlyny, a. s.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
01.01.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 800-2 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Technický manažér obchodného centra vykonáva technické práce, v spolupráci s dodávateľmi zabezpečuje bezproblémovú dennú prevádzku centra, dohliada na prevádzku upratovacieho servisu, bezpečnostnej služby, údržby a ostatných služieb nevyhnutných pre efektívne fungovanie nehnuteľnosti a spokojnosti nájomcov.
 Denná kontrola centra (čistota, škody, mimoriadne udalosti) – pravidelné obhliadky
 Zabezpečenie odstránenia závad a potrebných opráv
 Vykonávanie pravidelných, minimálne mesačných kontrol prenajímaných priestorov
 Kontrola prác dodávateľov -najmä údržby, upratovacej spoločnosti, strážnej služby a dodávateľov zabezpečujúcich revízie, opravy a ďalších dodávateľov
 Informácie a spolupráca pri poistných udalostiach, riešenie poistných udalostí
 Archivácia podkladov a dokumentov
 Spolupráca pri príprave plánovaných investícií v centre
 Zabezpečenie a príprava tendrov, cenových ponúk na všetky práce a tiež plánované investície na centre
 Príprava ročných prevádzkových rozpočtov a podkladov do mesačných reportov

Mobilný telefón, pravidelné školenia, zamestanecký program benefitov napr. relax , vzdelávanie (Edenred poukážky)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Technický typ, komunikatívny, lojálny, skúsenosti s riadením tímu, prax vo facility manažmente min.2 roky nutná, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni.

spoločnosť vlastniaca a spravujúca obchodné centrá na Slovensku

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3554829  Megjelentetés dátuma: 7.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800-2 100 EUR