Vodič cisternového a vozidla s vyklápacím návesom

Mlyn Trenčan spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacÚkolová mzda.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz voľne loženej múky po Slovensku a Morave.
Dovoz pšenice do mlyna.

1.) mesačné prémie
2.) jazdenie len v rámci Slovenskej a východnej Českej republiky
3.) víkendy a sviatky voľné, len občasná práca v sobotu alebo sviatok
4.) práca v stabilnej spoločnosti
5.) mobilný telefón
6.) vo vozidle sa neprespáva, vodič je každý deň doma!

Ďakujeme všetkým kandidátom, ktorí sa u nás uchádzajú o zamestnanie. Všetky životopisy budú dôkladne posúdené.
V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, vyjadrite, prosím, súhlas so spracovaním osobných údajov.
O všetkých podrobnostiach budú uchádzači informovaní na osobnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

A, B, C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť.

Mlyn Trenčan je úspešná firma zaoberajúca sa výrobou mlynských výrobkov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2690068  Megjelentetés dátuma: 24.5.2023  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac