Kuchár

MKVM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 339,11 EUR/mesiac1339.11

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál v požadovanej kvalite a rozsahu v novootvorenej prevádzke v Trnave. Hľadáme nového člena do nášho tímu, ktorý bude plnohodnotným článkom. Ďalšou náplňou práce bude starostlivosť o tovar, dodržiavanie FIFO a správne hospodárenie so surovinami. Vítaná je samostatnosť v kuchyni.

Práca v mladom kolektíve
Nadštandartné pracovné ohodnotenie
Mimoriadne odmeny
Zamestnanecká strava, oblečenie

Uchádzači, ktorí budú spľňať kritéria budú telefonicky kontaktovaný na osobný pohovor, kde sa zodpovedia ostatné otázky.

Spolu so životopisom zasielajte súhlas so spracovním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

Podnik U Právnika Pub & Restaurant je novovzniknutá prevádzka s nadčasovou ideou komunikácie so zákazníkom a prácou so zamestnancami. Kapacita samotného podniku je cca 200 miest na sedenie.
Snažíme sa vytvoriť nové moderné a efektívne miesto na prácu a zároveň aj pre zákazníkov na oddych. Špecifikácia prevádzky je už priamo pri jej tvorbe a komunikácií. Spoločnosť kladie dôraz na pozitívne vystupovanie, komunikovanie priamo a v neposlednom rade aj pozitívne myslenie.
ID: 3629692  Megjelentetés dátuma: 21.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 339,11 EUR/mesiac1339.11