Čašník, Barman/ Čašníčka, Barmanka

MKVM s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
September 2021
900 - 950 EUR/mesiacodmeny a bonusy na základe osobnostného rastu a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- hľadáme čašníka, barmana/čašníčku, barmanku na TPP do reštaurácie v Trnave
- prijímanie objednávok od zákazníkov, ich vybavovanie a vyúčtovanie.
- kontrolovanie a udržiavanie poriadku a čistoty
- práca s platobným terminálom a hotovosťou

- prácu v mladom kolektíve
- kariérny rast
- nadštandardné pracovné ohodnotenie
- zamestnanecké benefity
- strava

Životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov treba zasielať na mailovú adresu [email protected] do ukončenia výberového konania.

V prípade vybrania uchádzača sa telefonicky ozveme a dohodneme osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

čašník

Počet rokov praxe

2

- chuť pracovať a posúvať sa
- príjemné vystupovanie
- zdvorilý prejav
- komunikatívnosť
- pozitívne myslenie
- roznášanie tanierov

Podnik U Právnika Pub & Restaurant je novovzniknutá prevádzka s nadčasovou ideou komunikácie so zákazníkom a prácou so zamestnancami. Kapacita samotného podniku je cca 200 miest na sedenie.
Snažíme sa vytvoriť nové moderné a efektívne miesto na prácu a zároveň aj pre zákazníkov na oddych. Špecifikácia prevádzky je už priamo pri jej tvorbe a komunikácií. Spoločnosť kladie dôraz na pozitívne vystupovanie, komunikovanie priamo a v neposlednom rade aj pozitívne myslenie.
ID: 3609159  Megjelentetés dátuma: 7.9.2022  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac