Customer service (Kontakt so zákazníkom) - spracovanie ponúk a objednávok

MK ILLUMINATION PRODUCTION, s.r.o.

Miesto práce
Solivarská, Prešov-Solivar
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podieľanie sa na zabezpečovaní plynulého chodu Zákazníckeho oddelenia
- zabezpečovanie kompletnej starostlivosti o zákazníka
- telefonický kontakt so zákazníkmi
- správa objednávok, vybavovanie reklamácií
- administratívne práce

Práca v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti.
Práca v mladom a dynamickom kolektíve.

V prípade, že Vás zaujala táto pracovná pozícia a spĺňate vyššie uvedené požiadavky, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Spoločnosť MK Illumination Production s.r.o. si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

V životopise je potrebné uviesť nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov. Bez tohto súhlasu nie je možné Vašu žiadosť ďalej spracovať.

„Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti MK Illumination Production s.r.o. so spracovaním jeho osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu neurčitú, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov.“

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Príjemné vystupovanie
Komunikačné zručnosti
Orientácia na zákazníka
Orientácia na riešenie problémov
Znalosť ďalšieho jazyka je veľkou výhodou.
Technické vzdelanie je výhodou.

Spoločnosť MK Illumination Production, s.r.o. je medzinárodnou spoločnosťou zabezpečujúcou obchodnú a výrobnú činnosť a služby súvisiace s výrobnou činnosťou. Politikou firmy je poskytovať kvalitné služby a produkty svojim zákazníkom pri minimalizovaní nepriaznivých dopadov všetkých činnosti a služieb na životné prostredie a ochranu zdravia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 573899  Megjelentetés dátuma: 9.1.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac